Cocktail

Okolí ostrova Moorea

Není Moorea místo, kde byste chtěli strávit svou dovolenou? Pak se vydejte na jiný z ostrovů Francouzské Polynésie. Na ploše, která se rovná rozloze Evropy jich je rozeseto asi 120. Nejznámější dvojičku Bora Bora a Tahiti doplňují ještě třeba Huahine nebo Manihi.

Bora Bora

Jedno z nejkrásnějších, ale také nejdražších míst, kde můžete strávit dovolenou – Bora Bora. Cena za noc pro jednotlivce se tady pohybuje na hranici jednoho tisíce dolarů. Bydlí se tu ale v prostorných a luxusních vodních bungalovech a ve společnosti hollywoodských hvězd, které sem také jezdí.

Tahiti

Tahiti a sukně z přírodních materiálů, do kterých jsou oblečeny místní tanečnice, jsou symbolem celé Polynésie. Přiletíte, za ucho dostanete barevný květ a pak už si jen užíváte na místních plážích, které jsou unikátní svým černým pískem.

Huahine

Huahine - to je ostrov rebelů. Zatímco na ostatních ostrovech vítají turisty s otevřenou náručí, tady se místní tváří, že tu nikoho nepotřebují a vystačí si sami. Ale nemusíte se bát, zdání klame. A pokud jste vyznavači surfování, pak se vám tady bude líbit dvojnásob.

Manihi

Manihi je asi nejméně známý ostrov z našeho výčtu. Pronesete-li ale jeho jméno před někým, kdo se vyzná v klenotech, rozzáří se mu oči. Právě Manihi je totiž největší exportér vzácných černých perel. Ty vznikají jen ve Franczouské Polynésii, nikde jinde na planetě na ně nenarazíte.

Francouzská Polynésie

další oblasti Francouzské Polynésie »

Partneři

Logo ESO travel

Zajímavosti o tomto ostrově a k dovolené na Tahiti do destinace Moorea pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@polynesie-moorea.cz